AMUR Średnia 8kg

Amur

AMUR !! Średnia waga 8kg Ryby od 7do 9kg  Dostępne  od zaraz…...

0.00 zł

Karp handlowy , towarowy, konsumpcyjny, świąteczny

Karp

Gospodarstwo Rybackie Wisłąwie oferuje do sprzedaży karpia  w przedziale wagowym od 1500…...

45.00 zł

Wisławie

karp narybek sprzedaz

Karp

Gospodarstwo Rybackie Wisławie oferuje do sprzedazy narybek karpia. Waga od 50 do…...

45.00 zł

Wisławie

Kroczek amura

Amur

Gospodarstwo Rybackie Wisławie oferuje kroczek amura białego w wadze od 400 gram…...

50.00 zł

Wisławie

Sprzedam kroczek lina

Lin

Gospodarstwo Rybackie Wisławie oferuje do sprzedazy lina w przedziale wagowym 100 -…...

50.00 zł

Wisławie

karp kroczek

Karp

Gospodarstwo Rybackie Wisławie oferuje do sprzedaży kroczek karpia w wadze od 400…...

45.00 zł

Ogłoszenia dostawców i hodowców ryb - Ekarp.pl

Szukasz miejsca, w którym można kupić wysokiej jakości świeże ryby? Zależy Ci na szerokim wyborze? Chcesz mieć pewność, że trafią do Ciebie ryby od uznanego hodowcy dbającego o stosowanie dobrych praktyk rybackich? Nasza platforma to miejsce, które idealnie wpisuje się w Twoje potrzeby. Oferujemy duży wybór ryb i przetworów rybnych, których jakość nie pozostawia żadnych wątpliwości. Od początku obecności na rynku dbamy o pełne zadowolenie tych, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

 

Dostawa ryb

Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość usług - dokładamy wszelkich starań, aby do naszych klientów trafiały ryby świeże. To właśnie z tego powodu nie wysyłamy ryb do odbiorców. Działający na terenie naszego kraju przewoźnicy oraz firmy kurierskie nie dbają o bezpieczny sposób dostawy. Na naszej stronie znajdziesz dokładne dane kontaktowe do hodowców.

 

Ogłoszenie dostawców ryb

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej platformy, znajdziesz dużą liczbę ogłoszeń publikowanych przez renomowanych dostawców ryb. Nie oferujemy mrożonek - dostępne są u nas wyłącznie anonse tych, którzy prowadzą sprzedaż świeżych ryb. W ofercie współpracujące z nami gospodarstwa mają między innymi:

 

Bez względu na to, jakie ryby zdecydujesz się zamówić, korzystając z naszej platformy, możesz mieć pewność, że ich jakość będzie naprawdę wysoka. Wykonawca każdego zamówienia dołoży wszelkich starań, aby ryby były świeże i wyjątkowo smaczne.

 

Zamawianie ryb

Jeśli chcesz skorzystać z najkorzystniejszej oferty świeżych ryb, nasza platforma jest miejsce, które idealni wpisuje się w Twoje potrzeby. Zamówienie zarówno karpii, jak i innych ryb nie nastręcza problemów. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na naszej witrynie. W razie pytań lub wątpliwości wystarczy się z nami skontaktować.

 

Rejestr dostawców ryb

Prowadzimy rejestrów dostawców ryb, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.  Gwarantujemy dostawy od lokalnych hodowców, co jest gwarantem świeżych, smacznych ryb pełnych cennych wartości odżywczych. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, możesz mieć pewność, że trafią do Ciebie ryby, nad hodowlą których czuwali najwyższej klasy fachowcy doskonale znający się na swojej pracy.

 

Hodowcy ryb

Z naszą platformą współpracują wyłącznie lokalny hodowcy posiadający wszystkie niezbędne uprawnienia. To oznacza, że prowadzą oni hodowlę ryb zgodnie z obowiązującym prawem. Posiadają również certyfikaty, które są najlepszym dowodem na to, że działają w zgodzie z zasadami dobrych praktyk rybackim. Nasza platforma to wyłącznie sprawdzeni gospodarze.

 

Ogłoszenie hodowców ryb

Publikujemy ogłoszenia hodowców ryb, dzięki którym z łatwością kupisz takie ryby, jakich aktualnie potrzebujesz. Z naszej platformy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak restauratorzy oraz hotelarze. Zgłosić mogą się do nas również właściciele oczek wodnych, którzy zainteresowani są ich zarybieniem. Dostępne są u nas wyłącznie sprawdzone ogłoszenia od najlepszych polskich hodowców - kupując za pośrednictwem naszej platformy, wspierasz lokalnych przedsiębiorców. W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące hodowców, którzy współpracują z naszą platformą.

 

Najlepsze oferty lokalnych dostawców ryb

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom miłośników ryb, zebraliśmy najlepsze oferty lokalnych dostawców. Świadczą o tym doskonale oceny ofert, które dostępne są na naszej platformie. Realizacji dostaw hodowcy dokonują zawsze naprawdę szybko, dbając o pełne zadowolenie tych, którzy zdecydowali się im zaufać. Wszystkie istotne informacje na temat oferty dostępne są w formularzu asortymentowo-cenowym. 

Bez względu na to, czy zaliczasz się do osób fizycznych, czy jesteś właścicielem domu pomocy społecznej, restauracji bądź hotelu, z naszą pomocą możesz kupić wysokiej jakości świeże ryby. Mogą one stać się bazą różnego rodzaju dań zachwycających smakiem. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy pracują zgodnie z zasadami dobrych praktyk rybackich. Jeśli chcesz kupić karpie, okonie, amury bądź inne ryby słodkowodne, nie czekaj. Skorzystaj z naszej platformy jak najszybciej. Zapraszamy!